Trio Gelişim Bireysel

yol arkadaşlarımız

Yaşamına Yeni Bir Dokunuş Kat

Burcu Aktürk
Burcu_Akturk_3

Burcu Aktürk

  • HAKKIMDA

    Hayatımın bir döneminde, “Ben ne yapıyorum? Mutlu muyum? Hayatımdan daha fazla keyif alabilir miyim?” sorularını sormaya başladım. Bu sorular beni, cevabı aramaya yöneltti ve Krishnamurti’nin eserleri ile tanışmama vesile oldu. Önce, Hindistan’ın Varanasi şehrine giderek Krishnamurti Center’da bol bol düşünme ve araştırma fırsatı buldum. Birini en iyi seyahatte tanırsınız derler ya ben de bu seyahatte kendimle tanıştım. Tanıştığım kişiden çok memnun olduğumu söyleyemem. Artık seninle görüşmeyeceğim de diyemeyeceğim için hayatımı ve kendimi değiştirmeye karar verdim. Döner dönmez işimden ayrıldım, evimden taşındım. Çevremi değiştirdikten sonra sıra kendimi değiştirmeye gelmişti. Şu anda sayısını hatırlayamadığım kadar eğitim aldım ve böylece kendimi dönüştürme yoluna girmiş oldum. Kendimi dönüştürdükçe hem kendimden hem de hayatımdan daha fazla keyif almaya başladım. Bu bilgilerin kendime saklayamayacağım kadar önemli olduklarını idrak ettiğimde de eğitmenlik eğitimlerine katılmaya başladım.
    Şu anda bireysel seanslar vermenin yanında, hem kendi merkezimizde hem de farklı merkezlerde seminerler ve eğitimler veriyorum. Hayat yolumu bulduğum için de her gün şükran duyuyorum. İnsanın sevdiği işi yaparak çevresine fayda sağlaması paha biçilemez bence. Beslerken bir yanda da besleniyorum. Tanıştığım her kişiden yeni şeyler öğreniyorum
    Bunun bir yolculuk olduğu bilincinin verdiği heyecanla, öğrendiklerimi isteyen herkesle paylaşmak üzere sizlerle beraberim.
    Her biriciğinizle yollarımızın kesişmesini diliyorum.

  • ÇALIŞMALARIM

Web sitemizde, merkezimizde ve e-maillerimizde paylaştığımız bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir, bu amaçla kullanılmamalıdır.
Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumlar için lütfen bir tıp doktoruna danışınız.
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Trio Gelişim.