Trio Gelişim Bireysel

Eğitimler

Yaşamına Yeni Bir Dokunuş Kat

Sevginizi Nasıl Gösterirsiniz?

Eşinizin size olan sevgisinin tükendiğini mi hissediyorsunuz? Ailenizdeki bazı bireylerle sıklıkla çekişiyor ve dışlandığınızı mı düşünüyorsunuz? Bazı ilişkilerinizde (arkadaşınız, çocuğunuz vb.) sevginizi veriyor, veriyor ama bir türlü karşılığını alamıyor musunuz?

Sevginin kendine has bir dili vardır ve her insanın sevgi dili aynı değildir.

Karşınızdaki insan sadece Fransızca biliyorsa ve siz de sadece Japonca konuşuyorsanız anlaşmanız, birbirinizi tanımanız ve hoşça vakit geçirmeniz ne kadar mümkün olur?

Bu eğitimde farklı sevgi dillerini ve nasıl ifade edildiklerini görüp kendi sevgi dilinizi keşfedeceksiniz. Aynı zamanda karşınızdaki kişinin sevgi dilini de tanımayı öğreneceksiniz. Bu sayede sevginizin karşınızdakine ulaşması ve onun size olan sevgisini hissetme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Bu farkındalıkla  sevginizi ifade etmenin ve karşılığında gerçek sevgiyi bulmanın mutluluğunu yaşayabilir, tüm ilişkilerinizde sevgiyi yeniden yeşertebilirsiniz.

Web sitemizde, merkezimizde ve e-maillerimizde paylaştığımız bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir, bu amaçla kullanılmamalıdır.
Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumlar için lütfen bir tıp doktoruna danışınız.
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Trio Gelişim.