Trio Gelişim Bireysel

Eğitimler

Yaşamına Yeni Bir Dokunuş Kat

REİKİ kişinin beden, zihin, duygu ve ruh yapısı üzerinde etkili olan bütünsel bir dengeleme, şifalandırma ve ahenkli hale getirme sistemidir.  REİKİ herkesin faydalanabileceği bir elle şifa verme yöntemidir.  REİKİ’yi hem kendiniz hem de başkaları üzerinde uygulayabilirsiniz.  Müdahaleci yapıda olmayan REİKİ şifayı alan kişinin ihtiyacı doğrultusunda hareket eder.  REİKİ’nin aşağıda listelenen faydaları da vardır:

Fiziksel – Fiziksel beden ve herhangi bir ağrı ya da hastalık.

REİKİ bedeninizin kendini iyileştirebilme yeteneğini destekler ve hızlandırır.  Tüm enerji alanınızı dengeler ve uyumlu hale getirir.  Bu da bir bütünlük algısı, olumlu hissetme hali ve genel olarak kendini iyi hissetme duygusu yaratır.

Duygusal – Neler hissediyor ve deneyimliyorsunuz

REİKİ duygusal tepkilerinizi incelemenizi olumsuz diye nitelendirilebilecek öfke, kin gibi duygulardan arınmanızı, bu duyguların yerine sevgi, anlayış, paylaşma, güven ve iyi niyet gibi özellikleri koymanızı teşvik eder.

Zihinsel – Düşünce ve davranışlarınız

Reiki stres ve geriliminizi alarak yerini derin bir rahatlamaya bırakır.  Negatif düşünce, kavram ve davranışlarınız yerini olumluluk, huzur ve dinginliğe bırakır.  Sezgisel yeteneğinizi de artırabilir ve sizi kişisel potansiyelinizi daha geniş bir bakış açısı ve farkındalıkla aramaya teşvik eder.

Ruhsal – Kendinizi ve başkalarını koşulsuz sevebilme kapasiteniz

Reiki kendinizi olduğunuz gibi kabul etmenize ve sevebilmenize yardımcı olur ve insanlığa eleştirel olmayan bir yaklaşım sergileyebilmeniz için sizi destekler, bu sayede her kişiyi bir yandan insani vasıflarıyla diğer yandan da güzel ve saf ruh enerjisi olarak görebilmeniz için size ışık tutar.  Sevgi, şefkat, anlayış ve kabul etme özelliklerinizi geliştirmenizi teşvik eder ve size özel kişisel ve ruhsal gelişim yolunuzda ilerlemeniz için sizi cesaretlendirir.

Web sitemizde, merkezimizde ve e-maillerimizde paylaştığımız bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir, bu amaçla kullanılmamalıdır.
Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumlar için lütfen bir tıp doktoruna danışınız.
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Trio Gelişim.