Trio Gelişim Bireysel

Eğitimler

Yaşamına Yeni Bir Dokunuş Kat

İlişkileri Sevgiyle Dönüştürmek

Bu eğitim sayesinde hayatınızda sizin için önemli olan bir kişi ile, eş, arkadaş, ebeveyn, çocuk, iş ortağı, kardeş, iş arkadaşı, ya da her hangi özel bir kişi, kalpten kalbe ilişki kurma fırsatı yakalayacaksınız. Bu süreci şu anda hayatta olmayan yakınlarınız için de kullanabilirsiniz, neticede onların ölümü ilişkinizi bitirmiyor. Başkalarına gönderdiğiniz sevgi onlar tarafından hissedilecek ve büyümek ve daha da yükselmek için yine onlar tarafından kullanılacak.

İlişkilerinizi bu eğitimle dönüştürme fırsatını bulacaksınız. Ruhen aranızdaki ışık ve sevgiyi artırabileceksiniz ve sonrasında da günlük yaşamınızdaki ilişkinizde güçlü ve muhteşem değişimleri yaratacaksınız. Bu alanda çalıştıkça ilişkinizin tadını çıkartabileceksiniz. Keyifle daha derin, tam ve çatışmadan uzak büyüyebileceksiniz. Bakış açınızı değiştirerek daha huzurlu hissedecek, ilişkinin potansiyelini görecek, işe yaramayan şeyleri bırakacak, mümkün olan sevgi ve ışığa kendinizi açacaksınız.

Web sitemizde, merkezimizde ve e-maillerimizde paylaştığımız bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir, bu amaçla kullanılmamalıdır.
Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumlar için lütfen bir tıp doktoruna danışınız.
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Trio Gelişim.