Trio Gelişim Bireysel

Eğitimler

Yaşamına Yeni Bir Dokunuş Kat

Bedeninizle Konuşmak (Kinesiyoloji)

Kinesiyolojiyi kısaca tanımlamak gerekirse; kaslarımızdaki enerji akışı aracılığıyla bilinçaltımızla iletişim kurma, bedenimizle konuşma yoludur diyebiliriz.

Hayatında yapmak isteyip de yapamadığın, yapmak istemeyip de yaptığın şeylerin nedeni nedir? Hiç düşündün mü? Seni engelleyen ya da itekleyen düşüncelerin nereden geliyor?

Hepsi doğduğumuz andan itibaren duyduğumuz, gördüğümüz, hissettiğimiz her şeyin bilinçaltımızda kendine bir yer edinmesiyle oluşmuş kayıtlardan gelir. Bu kayıtların neler olduğunu bilmeyiz ama aslında hayatımızı onlar yani bilinçaltımız yönetir. Biz de buna KADER deriz.

Potansiyelimizi kullanmak için önce kendimizi tanımalıyız. Buna da bilinçaltımızla iletişim kurarak başlayabiliriz.

Bu çalışmada;

Sizi sabote eden bilinçaltı kayıtlarını keşfedip  sizi destekleyecek  duruma dönüştürmek için Kinesiyoloji tekniklerini kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Bedeninizi gerçekten tanıyabilir ve ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayarak daha sağlıklı ve enerjik bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Günlük hayatınızda, ilişkilerinizde, iş yaşamınızda vb. kullanabileceğiniz beceriler edinebilirsiniz.

Birer günlük üç ayrı eğitimi ( 1. -2. – 3. seviye) tek tek veya paket olarak alabilir veya bir saatlik bireysel seans talep edebilirsiniz.

Web sitemizde, merkezimizde ve e-maillerimizde paylaştığımız bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir, bu amaçla kullanılmamalıdır.
Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumlar için lütfen bir tıp doktoruna danışınız.
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Trio Gelişim.