Trio Gelişim Bireysel

Çalışmalar

Yaşamına Yeni Bir Dokunuş Kat

Öz Gücünü Kazanmak 1 & 2

Öz Gücünü Kazanmak 1

Bu eğitimde enerji çalışması yaparak istediğiniz gerçekliği nasıl yaratılabileceğinizi keşfedeceksiniz.  Yüksek rehber Orin’in insanlığa sunduğu süreçleri öğrenip uyguladıkça, etrafınızda olan, gözle görülmeyen subtil enerjileri hissetme yeteneğinizi geliştirecek, sizi kuşatan negatif enerjilerden etkilenmeyi durdurabilecek ve daha sezgisel olabileceksiniz. Çevrenizdeki olumsuz enerjilerden etkilenmeksizin her nasıl hissetmek istiyorsanız öyle hissedebileceksiniz.

Haftada bir yaptığımız çalışmalarla sezgisel ve psişik yeteneklerinizi açmayı, telepati merkezlerinizi uyandırmayı öğreniyor olacaksınız.  Subtil enerjilerle ilgili farkındalığınızı artırmayı ve etrafınızdaki enerjileri anlamak ve dönüştürmek için onlarla nasıl çalışacağınızı öğreneceksiniz.

 

Öz Gücünü Kazanmak 2

Bu eğitimle ışığa yolculuk edecek ve bilincinizi dönüştürebileceksiniz. Bilinçaltınızdakileri bilincinize taşıyarak, kendinizle ilgili içsel hissinizi dönüştürerek, en derin gerçeğinizi bularak, koşulsuz sevgiyi öğrenerek, yüksek rehberliğe açılarak, olumlu ve destekleyici bir iç konuşma yaratarak, yüksek benliğinizin bilgeliğini fark ederek ve ifade ederek, kim olduğunuz konusunda daha büyük bir farkındalık kazanacaksınız.  Bu eğitimde kullanılan meditasyonlar yardımıyla yüksek benliğinizle ve ruhunuzla bağ oluşturarak geçmişinizi serbest bırakmayı, acıyı iyileştirmeyi, sizi sınırlayan inançları etkisizleştirmeyi ve etrafınızdaki herkese sevgi ve uyum yaymayı öğreneceksiniz.

Yeni, daha ulvi yollarla kendinizi deneyimlemeyi, merkezinizde kalmayı, kişisel güç ve özgüvenin yeni aşamalarını deneyimlemeyi, kendi kendinizin otoritesi olmayı ve iç bilgeliğinize güvenmeyi öğrenebileceksiniz.  Arzuladığınız gerçekliği yaşayabilir ve her nasıl hissetmek istiyorsanız onu hissedebilirsiniz.  İstediğiniz ilişkileri ve deneyimleri yaratma konusunda daha güçlü olabilirsiniz. İçinizdeki en yüksek ışığa dokunarak onun neşe, bolluk ve sevgisini deneyimleyebilirsiniz.

Web sitemizde, merkezimizde ve e-maillerimizde paylaştığımız bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir, bu amaçla kullanılmamalıdır.
Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumlar için lütfen bir tıp doktoruna danışınız.
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Trio Gelişim.